Vásárhelyi Kosársuli-Concordia Motax KC Pápa - PERCRŐL-PERCRE

Szerző: Nagy Benjámin, 2018. október 19.

Kövesd élőben a Vásárhelyi Kosársuli második hazai meccsét a 2018/19-es bajnoki idényben!

VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! A végjátékban frenetikus játékkal teljesen lelépte a Kosársuli a Pápát, 92-80 a találkozó végeredménye. Köszönjük a figyelmet!

40. perc: Három vendégtripla, de ez már csak eredménykozmetikázás.

39. perc: Ez már megvan! Kerek százhúsz másodperc a végéig, 83-71 áll az eredményjelzőn, majd Molnár, Kelemen és Vas büntetőinek hála 88-71. Zseniális utolsó negyed!

38. perc: Úgy tűnik, csak hármasokat tud dobni a Vásárhely, ezúttal Vas parádézik.

37. perc: Hihetetlen, de Molnár kosara után tíz pont közte! 80-70!

36. perc: Kinyílt a Kosársuli triplazsákja, ezúttal Molnár az ügyeletes. Kelemen kontrázik rá, 78-70!

35. perc: Varga kettese, 70-67, majd Cook egyenlít. 70-70, öt és fél perccel a vége előtt. Már nem: Kelemen ihletett formában, újabb hármas!

34. perc: Kelemen remekel, ismét nálunk az előny!

33. perc: Kelemen két triplája tüzeli a Kosársulit, hangorkán! 66-66, időt kér a Pápa!

32. perc: Éleződnek az izgalmak, Bálint kosara épphogy, de becsorog. 60-64.

31. perc: Márton sikertlene kísérletei a palánk alatt, Pavlovic hoz el egy nagyon fontos lepattanót. Gajic Cookkal szembeni védekezése után felhördül a közönség, kipontozódik játékosunk, jön a játékvezetők szidása a nézőtérről. Talán nem is jogtalanul, mindenesetre nehéz szituáció volt.

30. perc: Bálint kettese tartja a reményeket. Vége a harmadik negyednek, 58-62, nagyon kiélezett végjátékra számíthatunk.

29. perc: Márton és Cook újabb triplája, hattal vezetnek a vendégek.

28. perc: Márton hármasát követően hazai időkérés: 52-56 áll az eredményjelzőn, meg kell fogni a pápaiakat.

27. perc: Varga pillanatai következnek, majd Cook hűti le a kedélyeket újabb hármasával. Előny a vendégoldalon - ismét.

26. perc: Béres ziccerére Solyák triplája a válasz, 50-50.

24. perc: Labdaelszórás itt, labdaelszórás ott, megálltak a felek picit.

22. perc: Molnár és Béres kosarai, ismét fordul az állás, 48-43.

21. perc: Cook varázsol, máris átveszi a vezetést a Pápa.

19.23: Elkezdődik a harmadik negyed!

19.07, 20. perc: Horváth kettese a dudaszó pillanatában, ez jelenti a második negyed, egyben az első félidő végét. 42-38, egyelőre szoros a találkozó, de koncentrált játékkal hazai siker születhet. Szünet!

19. perc: Varga észlel jól egy lepattanó után, hat pont közte, hazai részre.

18. perc: Kelemen, majd Keller eredményes, 38-34. Időt kér Tóth Tamás, hisz továbbra is több a pontatlanság a támadójátékot tekintve.

17. perc: 10-s hazai roham, máris 36-32-es Kosársuli-előny áll az eredményjelzőn. Időt kérnek a vendégek, akik kissé megzuhantak.

16. perc: Sőt, már annyi sem: csapatkapitányunk újbóli hármasával már a sárgáknál az előny!

15. perc: Vas triplája "robbantja fel" a vásárhelyi közönséget, egy pont a differencia!

13. perc: Pontatlanságok mindkét oldalon és kapkodás, a vendégmester reklamál a játékvezetőknél. 26-32.

11. perc: Márton forgatja meg a kést a hazai szurkolók szemében, hármasa körbeforog a gyűrűn, majd becsorog. A Kosársuli sem hagyja magát, három pontra zárkózunk.

10. perc: Béres betörésével zárul az első negyed, a dudaszós triplája sikertelen. Tíz perc után 26-21-es pápai fór.

9. perc: Nem ülnek a Kosársuli dobásai, a vendégek pedig kihasználják a hibákat. Murai ziccere és Sonyák büntetője, hét pont közte.

8. perc: Faultok itt, faultok ott, egy eladott labda - 19-23.

6. perc: Varga büntetői, majd Molnár kettese, máris 19-16 ide!

5. perc: Cook két triplája után szűk öt és fél perc után először vezet a vendégcsapat, 16-15 arányban. Egyelőre nem sikerül megfogni az amerikai légióst, időt is kér Tóth Tamás.

3. perc: Csak úgy pörögnek a hármasok: Cook és Horváth szórja be két pápai távolit. A vásárhelyiek Vas és Molnár vezetésével tartják a fórt, 11-8 a kezdés.

1. perc: Béres triplájával indul a találkozó.

18.31: Kezdődik a mérkőzés!

A Kosársuli kezdőötöse: Vas, Börcsök, Gajic, Molnár, Béres

A Pápa kezdőötöse: Horváth, Murai, Keller, Grebenár, Cook

18.22: Zajlik a melegítés, telik a csarnok. Sárgában fognak pályára lépni a hazaiak, míg feketében a vendégek.

18.15: Köszöntjük a kedves olvasókat! Hamarosan kezdődik az eddigi négy meccséből hármat nyerő Kosársuli Pápa elleni mérkőzése a Hódtói Sportcsarnokban.