Labdarúgás

Összeült az MLSZ Fegyelmi Bizottsága, a HFC - PMFC meccs szurkolói rendbontása pedig nem marad büntetlen.
Videó
A listavezető Pécs csapatával meccselt vasárnap a Hódmezővásárhelyi FC NB III-as felnőtt csapata.
Galéria
16:30 perckor kezdődik a HFC - PMFC NB III-as bajnoki mérkőzés, amit nálunk percről-percre követhetsz.
Nagyszerű teljesítményt nyújtott az eddigi tavaszi fordulók során a Hódmezővásárhelyi FC II-es csapata. Szatmáriék azonban a p&eac
Meglett a kötelező, 2 gólos győzelmet aratott a HFC NB III-as felnőtt csapata Vecsésen.
Izgalmas és fontos mérkőzésre készül a Hódmezővásárhelyi FC II-es csapata.
Továbbra is remek formában játszanak Antal Krisztián fiatal tanítványai az országos élvonalbeli U12-es bajnokság Dél-keleti csopor
Székkutason folytatódott a megyei U14-es bajnokság a HFC fiataljai számára.
A hétvégén harmadik hazai meccsét játszotta a tavaszi szezonban a Hódmezővásárhelyi FC. Szilágyi Norberték ismét győzni tud
Szombaton a SZVSE ellen folytatódott a bajnokság a HFC II. számára.