Idegőrlő csatában kapott ki a nagyot küzdő HVSC

Szerző: Nagy Benjámin, 2018. október 13.

Remekül tartotta magát a Gyarmatiban a hazai csapat, de a vége az erősebb vendégeké volt.

Hiába küzdött fantasztikusan a HVSC csapata, vereséget szenvedett szombat kora este a Gyarmati Dezső Sportuszodában a Budapest Honvéd ellen az OB I/B negyedik fordulójában.

A vendégek szerezték meg a mérkőzés első találatát, ám Szabó Tamás fiai kiváló játékkal kontrollálták a játékot. Ez az eredményben is megmutatkozott: az első, majd Rácz Norbert vezetésével és koncentrált védekezéssel a második negyedet is 3-2-re nyerte a házigazda, így reményteli, 6-4-es vezetéssel ment pihenőre.

A szünetet követően összekapta magát a Honvéd, a remek szurkolás azonban egészen a végjátékig életben tartotta a vásárhelyi reményeket. 8-8 után azonban elhúzott a fizikálisan és mentálisan is felülkerekedő vendégcsapat, és 11-9-cel megszerezte a győzelmet.

A HVSC négy mérkőzés után négy vereséggel áll a tabellán.