Hódmezővásárhelyi FC-FC Dabas (percről-percre)

Szerző: Nagy Benjámin, 2018. augusztus 18.

Kövesd online, percről-percre a HFC Dabas elleni meccsét!

18:40: Véget ér a mérkőzés. HFC-Dabas 0-0, három fordulót követően két ponttal áll a vásárhelyi csapat.

89. p.: Bódai érkezik az utolsó percekre.

88. p.: A frissen beállt Tárkányi indul meg a Dabastól, de sikerül tisztázni hátul.

86. p.: Kemény csont-csata, Hrabovszki kap sárgát.

84. p.: Óriási ziccerben Koncz lövését védi a vendégek hálóőre, Szabó Márk nem éri el a kipattanót. Ez volt a meccslabda?

83. p.: Az utolsó rohamoknak kell indulniuk, ha valamelyik csapat meg akarja szerezni a három pontot.

79. p.: Ziccerben megy a Dabas, Koncz Adrián azonban kis szerencsével, de nagyot ment.

74. p.: 2-2, legalábbis ami a cseréket illeti. Rossz ítélet a játékvezetőtől és asszisztenseitől, egy bedobást néznek el a mieink kárára. Szűcs Róbert reklamál, hiába...

69. p.: Egy dabasi pontatlan passz jellemzi az egész találkozót. Komolyabb helyzet nélkül a második félidő eddig.

66. p.: Durva ütközés, Mezei maradt lent. A lap és a szabadrúgás elmarad...

65. p.: Vass András helyén Koncz Adrián a HFC-nél.

62. p.: A Dabas is szerez egy lesgólt.

58. p.: Egymást "tüzelik" a hazai drukkerek, zúg a "Vásárhely, Vásárhely!".

55. p.: Mindkét csapat cserél egyet, ezzel próbálja a két szakvezető felpörgetni legénységét. A HFC-ben pályán a Honvédtól hazaérkező Kecskeméti László.

49. p.: Lassan csordogál a találkozó, a hazai szurkolók magjának hangjától "hangos" a stadion.

17:53: Kezdetét veszi a második játékrész.

45. p.: Szinte egy másodpercet nem hosszabbít Leél-Őssy Ádám sporttárs. A félidőben: HFC-Dabas 0-0.

41. p.: Az első hazai sárga, Kovács Zsolt Pétert figyelmezteti a játékvezető.

40. p.: Megint él a "dabasi tiki-taka", hátul járatják a labdát a piros-fehérek.

38. p.: Molnár lövése centikkel kerüli el a hazai felsőléc tetejét.

36. p.: Kisütött a nap, ezzel párhuzamban kissé leült a mérkőzés. Eddig sem volt túl nagy a tempó, inkább lenyugodtak a kedélyek.

32. p.: Először harsan fel a nézőtérről a "Vásárhely, Vásárhely!" rigmus.

30. p.: Nagy hazai lehetőség, Kovács Zsolt lövését az utolsó pillanatban blokkolják a vendégek.

28. p.: Huszár tízpontos labdáját fülelik le a vendégek. Egyelőre egyik csapat sem jutott komoly helyzetig.

25. p.: Igencsak darálós, pontatlan, ideges játékot játszanak a felek.

20. p.: Erős Ronald szabálytalankodik, majd sárgul be a vendégektől. A megítélt szabadrúgásból betalál a HFC, ám les miatt érvényteleníti a találatot a játékvezető.

13. p.: Feljebb tolódik a HFC játéka, saját félpályájukra szorulnak a vendégek.

10. p.: Felharsan a vásárhelyi közönség, a dabasiak tizenhatosán belül történik kisebb ütközés, de nincs tizenegyes.

6. p.: Pontatlanok a HFC-s passzok, több kisebb szabálytalanág akadályozza meg a játék folyamatosságát.

4. p.: Nagyon kemény a játék, mindkét csapat fejjel megy neki a mérkőzésnek.

16:56: Elkezdődik a mérkőzés. Szokásos kék-sárgában a HFC, piros-fehérben a Dabas.

16:30: Hamarosan kezdődik a HFC-Dabas NB III-as mérkőzés a Vásárhelyi Stadionban.

A mérkőzés kezdőcsapatai:

HFC: Krnács (k), Geiger, Huszár, Szabó Cs., Szabó M., Hrabovszki, Darida, Mezei, Vass, Katona, Kovács. Cserék: Kandó, Tóth, Kecskeméti, Koncz, Gyüre, Bartyik, Bódai.

Dabas: Scheilinger (k), Molnár S., Molnár P., Makrai, Szenes, Fitos, Erős, Csepregi, Földes, Eördögh, Fritz. Cserék: Sebestyén, Csendes, Tárkányi, Sándli, Sárközi, Crkvenjakov, Takács.

Játékvezető: Leél-Őssy Ádám.