HLKC - Szentendrei NKE 21:25 (vége)

Szerző: Soós Kata , 2018. április 28.

Szombat 19 órától játszik a Hódmezővásárhelyi LKC és a Szentendrei NKE kézilabdacsapata. Narancssárgában a hazaiak, zöldben a vendégek lépnek pályára.

A hazaikak kerete: Dömény- Veress Zsuzsanna, Ádász Diána, Áncsán Fanni, Kovács Adrienn, Herceg Réka, Blaskovics Ingrid, Lovistyék Kitti, Székesi Fanni, Nagy Emese, Török Gabriella, Bálint Alexandra, Szepesi Ivett, Horváth Dorina, Kandó Dorottya, Klemm Kata, Mihajlov Maja.

A HLKC-nak nagy szüksége van a győzelemre.

1. perc: Megszerezte első gólját a HLKC. Herceg Réka lőtte.

2. perc: Egyenlít a Szentendre.

4.perc: Sárga lap a HLKC-nak.

5. perc: I14ndításból gólt lő HLKC a csapatkapitánya, Lovistyék Kitti.

6. perc: Időt kér a Szentendre.

7. perc: Lovistyék Kitti a gólszerző a hazaiaknál. Az állás 5:1 a HLKC-nak.

9. perc: Óriási bravúrral véd a vásárhelyi hálóőr.

11. perc: Jól játszanak a hazaiak, ügyesen használják ki a helyzeteiket. Szepesi Ivett szerezte a hetedik gólunkat.

13. perc: Megszerezte második gólját a vendég csapat.

14. perc: Szélről hatalmas gólt ló a hazaiak játékosa, Lovistyék Kitti.

15. perc: Az állás 8:4, nekünk.

18. perc: Kapufára ment a vendégek lövése. A vásárhelyiek kihagyják a ziccert.

19. perc: Szepesi Ivett megmutatta, hogy milyen a csuklója. Óriási gólt lő. Lovistyék Kitti két percet kap.

20 perc: 9-7-re zárkóznak fel a vendégek.

22. perc: Lovistyék Kitti növeli az előnyünket.

22. perc: 7-est lőhet a Szentendre. Nagy Zsuzsanna kihgyja. Dömény-Veress óriásit hárít

25. perc: Szepesi Ivett piros lapot kap. A hazai edző nem tudja titkolni az ellenérzéseit. Nem derült ki, hogy miért kapta a hazai játékos a pirosat.

27. perc: A HLKC lő golt. Az állás 13: 8 a hazaiaknak.

30. perc: Nagy Emese lő gólt átlövésből.

Félidőben az állás: 15: 10 a HLKC-nak.

Kezdődik a meccs második félideje.

2. perc: A második félidőben támad a HLKC. Nem lesz belőle gól.

3. perc: A második félidő első gólját a vendégek lövik. A gólszerző Csuka Alexandra.

6. perc: újabb gólt lő a Szentendre. Időt kér a vásárhelyi csapat Az állás 15: 14.

7. perc: Egyenlít a Szentendre. A HLKC védelme jelentősen gyengült a szünet után.

9. perc: Kettővel vezet a Szentendrei NKE.

11. perc: Úgy tűnik a vásárhelyieknek semmi nem jön össze. A Szentendrének pedig épp ellenkezőleg.

12. perc: 7-est lő a HLKC. Herceg Réka belövi. Az állás 16:19.

13. perc. Újabb hetes nekünk. Az állás ezzel 17:19. Zárkóznak fel a lányok.

16. perc: Horváth Dorina gólt szerez a vásárhelynek. Ezzel az állás 18:21.

22. perc: Újabb góllal növeli előnyét a Szentendre. Az állás 18:23

24. perc: 2 percre kiállítják a szentendrei játékost.

26. perc: Sok hibával játszik a meccs végére a HLKC. Ezt bünteti is rendesen a Szentendre. Már 7-el vezetnek.

27. perc: Szépít a HLKC. Blaskovics Ingríd szerez találatot.

A végeredmény: HLKC-Szentendrei NKE: 21: 25