Egy ezüst és egy bronz a mérleg Győrben

Szerző: Szeri Csaba, 2018. július 26.

Csütörtökön is folytatódott a Serdülő Országos Bajnokság Győrben az Aqua Sport Centerben. A vásárhelyi úszók ez alkalommal két érmes helyet szereztek.

Ugrai Panna, a Hód Úszó SE versenyzője a tegnapi arany után egy ezüstérmet szerzett, 200 méter vegyesen, 2:19,78-as idővel végzett a második helyen.

Szőke Zita (NICS-HSÚVC) pedig bronzérmet szállított, az 50 méteres pillangó úszás döntőjében 28,24-es idővel állhatott a dobogó harmadik fokára. Szőke a 200 méter vegyes A döntőjében is érdekelt volt, ott 5. helyet szerzett, 2:23,19-es idővel.

Hajagos Adriel (NICS-HSÚVC) 50 méter pillén lett 5., 25,86-os idővel.

Vásárhelyi érdekeltség pedig a B-döntőkben is volt. Dohányos Annamária (NICS-HSÚVC) 2. helyen végzett a kisdöntőben 200 méter vegyesen. 50 méter pillén Márki Zalán (NICS-HSÚVC) 5. lett, míg a 200 méter vegyes B döntőjében a 8. helyen zárt.

A győri megmérettetés pénteken többek között a 200 méteres mell, 100 méteres gyors és 200 méteres hát döntőkkel folytatódik.